strona główna DĘBKI.ELO.PL

zabieraj psa i kota    fajne miejsce na przejażdżki rowerowe - wypożycz w MIRKU   piwo na plaży, albo w Bungalowie    NO DRES - nie ma dresiarzy    no comments

<< strona główna


Mapka  > Noclegi > Pola namiotowe > Jedzenie > Imprezy >  Linki > Dodaj obiekt > Kontakt

Gdzie dobrze zjeść?

 
BAR "KORMORAN"
Najlepsze jedzenie jest w Barze "Kormoran". Bar słynie z zawsze świeżych ryb (właściciel jest rybakiem - własny połów ryb). Posiłki są bardzo smaczne i tanie. Naprawdę solidny obiad można tu zjeść już od 9,90 zł !!!! Adres: ul.Spacerowa 13, Dębki BAR KORMORAN.

Postaraj się tu zjeść już pierwszego dnia!! :)

 BAR Holstain

Czynny od samego rana! Polecamy obiady!
Można tu także zjeść dobrze i szybko śniadania. 

Polecamy DANIA PO KASZUBSKU! 

 


KURCZAK BAR

Kurczak Bar jest fajny, zawsze w nocy można tu przy posiłku obejrzeć stare polskie komedie. Czynny aż do 3-5 nad ranem. Szczególnie polecamy chickenburgera i tosty. Fajni właściciele...i barmanki !!


PUB BUNGALOW
Przeważnie jest otwarty do ostatniego klienta. 

Tanie i dobre drinki, dobra muzyka, bilard, rzutki. I oczywiście jedzonko - świetne frytki, zapiekanki i kiełbaski (o ile dobrze pamiętam ;)  

Ostatnio - w lipcu 2004r. jedliśmy rybki - super!!


NOWOŚĆ 2004!! Polecamy jeszcze bardziej w 2005.

Barek przy samej rzeczce (patrz - mapka),
Super miejsce na karkówkę, kiełbaskę z grilla lub wędzone ryby. Oczywiście z piwkiem. 

Polecamy też samo piwko :-)

KURCZAK BAR

Kurczak Bar jest fajny, zawsze w nocy można tu przy posiłku obejrzeć stare polskie komedie. Czynny aż do 3-5 nad ranem. Szczególnie polecamy chickenburgera i tosty. Fajni właściciele...i barmanki !!

BAREK obok HOLSTEINA
debki-ulica3.JPG (52835 bytes) Za rzeczką po lewej stronie przy wjeździe do Dębek. Bar kiedyś był dobry (głównie śniadania), popołudniowe posiłki nie są raczej ich specjalnością. Nie polecamy także zapiekanek z mikrofalówki. Niestety w 2004 r. dostaliśmy okropne parówy i słabiutką pomidorówkę! Nawet Rysiek - a chłopak jest niewybredny, narzekał.

The Beach Bols 
Oczywiście na plaży. Mega Zaj**bisty Lokal !! Jedzenie jest bardzo dobre, trochę drogie ! Ale te imprezy !!\\\ Wspaniałe. :))

BAREK na campingu LEŚNE
Fajowy klimat, dobre jedzonko +picie. Stąd blisko do najpięknieszej części Dębek (patrz - mapka). 
PIZZERIA
Są dwie. Szczególnie polecamy tę obok wejścia na plażę (patrz - mapka). Duże pizze są naprawdę wielkie. Samoobsługowo, tanio, smacznie. - W 2004 - pizzeria się mocno rozbudowała.
KUBRYK ! 

Bar Kubryk powstał w 1999 roku i jest jednym z miejsc gdzie można posłuchać morskiej muzyki i zjeść świeże ryby, smażone w sposób tradycyjny, przysmaki z grilla oraz dania obiadowe domowej roboty. 

Co tydzień w piątek na kampingu "Kaszub" w barze "Kubryk 2" organizowane są koncerty z muzyką morską i irlandzką, a we wtorki przy ulicy Spacerowej mini recitale pod nazwą "Biesiada Morsko Turystyczna"


Bar Naleśnik i inne 
Świetnie smakują: naleśniki, ryby, zapiekanki, hamburgery. Wszystko to  w ciągu budek obok Kurczak Baru (na skrzyżowaniu w lewo - ok.3 min) 

 

debki-bar2.JPG (66592 bytes)     debki-barx.JPG (60175 bytes)Mapka  > Noclegi > Pola namiotowe > Jedzenie > Imprezy >  Linki > Dodaj obiekt > Kontakt

2001 Copyright dla eLo gmbH.