strona główna DĘBKI.ELO.PL

zabieraj psa i kota    fajne miejsce na przejażdżki rowerowe - wypożycz w MIRKU   piwo na plaży, albo w Bungalowie    NO DRES - nie ma dresiarzy    no comments

<< strona główna


Mapka  > Noclegi > Pola namiotowe > Jedzenie > Imprezy >  Linki > Dodaj obiekt > Kontakt

Miejsca na imprezy


Nowy DESPERADOS - ruszył od 2005 r.

Nasze ulubione miejsce! 100 m od skrzyżowania w lewą stronę. Fajny pub to za mało powiedziane! Fantastyczny klimat, super muzyka w weekendy "na żywo" Miejsce zawsze pełne ludzi, miła obsługa !:) Niedrogo.

Od 2005 r. jest to także restauracja z meksykańskim jedzonkiem.

debki-desperados2.JPG (45549 bytes)   debki5.jpg (44026 bytes)   debki7.jpg (52350 bytes)   debki-desperados3.JPG (59966 bytes)

debki4.jpg (84835 bytes)   debki3.jpg (60271 bytes)   debki2.jpg (71998 bytes)   debki1.jpg (64709 bytes)


The Beach (Bols Bar) - na plaży obok rzeczki
Super klimat. Przez cały sezon 2005 - od końca czerwca do ostatnich dni sierpnia, - wielki melanż - plenerowe imprezy, podczas których zagrają guru polskiej sceny klubowej.

Oddalony od 'centrum' Dębek, czynny do rana, warto wybrać się większą grupą. Więcej - patrz galeria zdjęć i forum Debki.pl


Otwarty praktycznie całą dobę - pierwsi goście pojawiają się tu już rano. Jest tu podawane dobre
jedzenie, są leżaki, hamaki, stąd blisko do plaży nudystów (trzeba tylko przejść rzeczkę). A wieczorem - super impeza. 

Pozdrawiamy miłych właściecieli. Nie pozdrawiamy panów ochroniarzy (więcej qltuury chłopaki) :)

 


"Na Poddaszu" - wspomnienia :)

debki-poddasze.JPG (58978 bytes)debki-piwo.JPG (23965 bytes) Sympatyczny klubik, trochę duszny, jest sala do tańczenia, częste imprezy w rytmie hip-hop. Od 2003r. klubik zamknięty (a szkoda);

 


HOLSTEIN
Lokal ten przypomina dyskotekę, a więc impreza tam jest trochę w innym stylu niż cały klimat Dębek. Warto tu przyjść chociażby dla wybornego drinka - wściekłego psa - wódka z sokiem malinowym i spirytusem  tzw. płonący drink /patrz KSIĘGA GOŚCI/ - POLECAMY !
Od 2004 roku lokal zmienia się na lepsze !!, jest też dłużej otwarty niż pozostałe w Dębkach. Może nawet najdłużej. To wielki plus, można tu zakończyć imprezę i udać się na wschód słońca na plażę :)

PUB Bungalow
 
Pub trochę oddalony od centrum Dębek, ale naprawdę warto się tam wybrać. Przeważnie jest otwarty do ostatniego klienta. Tanie i dobre drinki, dobra muzyka, bilard, rzutki. Parkiet, gdzie można potańczyć. I oczywiście jedzonko - świetne frytki, zapiekanki i kiełbaski (o ile dobrze pamiętam ;)

Się mistrzowskie imprezy tu odbywayoo.


 
Kurczak Bar
Kultowe miesjce. Wieczorem można oglądać filmy, przeważnie dobre polskie komedie ('Rejs', 'Miś'). Dobre jedzenie, wspaniała atmosfera. Czynne do baaardzo późna - a może do wczenego ranka :) POLECAMY !

Fajni właściciele...i barmanki !!


Gawra - bar nad rzeczką (przy mostku)

Dobrze się zapowiada! Piwko i jedzonko w bardzo sympatycznym miejscu + muzyczka. Stąd najbliżej do plaży nudystów ! :)))

 


KUBRYK ! 

Bar Kubryk powstał w 1999 roku i jest jednym z miejsc gdzie można posłuchać morskiej muzyki i zjeść świeże ryby, smażone w sposób tradycyjny, przysmaki z grilla oraz dania obiadowe domowej roboty. 

Co tydzień w piątek na kampingu "Kaszub" w barze "Kubryk 2" organizowane są koncerty z muzyką morską i irlandzką, a we wtorki przy ulicy Spacerowej mini recitale pod nazwą "Biesiada Morsko Turystyczna" Jest tu też doskonałe jedzenie!


COOLER! 

- bardzo ważne miejsce. Na samej plaży. Tanie picie i dobre jedzenie (wędzone ryby) + bardzo miła obsługa. Czynne większość dnia i nocy.

 Imprezy wieczorne i nocne w różnych stylach, zawsze w pozytywnym klimacie.


Plaża - w miejscu gdzie rzeczka wpada do morza

Piękne, urocze miejsce. Oddalone ok. 10 min drogi od 'centrum' Dębek (patrz - mapka). Woda w rzeczce jest czysta i o wiele cieplejsza niż w morzu. Jest tam barek, a czasem nawet 2 i zjeżdżalnia. POLECAMY !! To było kiedyś (rzeczka i woda została :) - teraz (2004 i 05) jest tam The Beach Bols Bar - patrz wyżej 

debki-rzeczka3.JPG (84847 bytes)
debki-rzeczka2.JPG (35927 bytes) debki-las.JPG (90783 bytes) debki-rzeczka-zjezdzalnia.JPG (42470 bytes) debki-rzeczka.JPG (39367 bytes)

Inne ważne dla imprezowiczów miesjca

debki6.jpg (70058 bytes) Polecamy ZAPIEKANKI w budce przy Holstainie - czynne do 3 - 5 w nocy ! Jest tam sporo miejsc, ale najlepsze jest to z tabliczką 'DEBKI.PL'  debki9.jpg (47206 bytes) sklep, obok telefonów, niedaleko Desperados czynny jest do 2-3 w nocy !! Ten obok Holstaina też długo ! debki-desperados5.JPG (31645 bytes)

Po imprezach zapraszamy na przepiękny wschód słońca na plaży. Fajnie to przeżyć w mieszanym towarzystwie, także życzymy więcej szczęścia niż tym 2 facetom na zdjęciu :):)


Mapka  > Noclegi > Pola namiotowe > Jedzenie > Imprezy >  Linki > Dodaj obiekt > Kontakt
 

2001 Copyright dla eLo gmbH.